יבוא שיווק ושירות צ'ילרים מערכות מיזוג וקירור של חברת Hidros Italy

הקודם
הבא

צ'ילרים הם שם כולל למערכות קירור ושליטה בתנאי מיזוג אוויר המבוססת על תורת התרמודינאמיקה-פעילותה של המערכת תלויה בהולכה והזרמה של מים דרך מערכת צינורות לצורך

קירור שטחים גדולים ומיועדת בעיקר לשימוש תעשייתי.

 כיצד פועלת המערכת

המערכת פועלת באמצעות מיכל גדול אשר בתוכו מותקנים צינורות המוליכים גז קר. הגז אינו בא במגע עם המים. אותם מים אשר הוזרמו למיכל באמצעות משאבה העובדת בשיטה
צנטריפוגלית מתקררים בעת מגע עם הצינורות ומוזרמים דרך הצינורות לכל החלקים. במבנים המיועדים לקירור ניתן לראות יחידות המאפשרות לשלוט בזרימת הנוזל.

 

 ניתן למצוא מספר מערכות

 

כיום ניתן למצוא מספר רב של מערכות- מערכות הניתנות לניוד, נייחים ומרכזיים. את המערכות מתקינים מחוץ למבנים- על גבי גגות. לצורך הפעלת צ'ילרים נידרשת כמות מים קבוע המסוחררים במעגל סגור.  בשל העובדה כי מדובר בפתרון איכותי  למבני תעשייה רבים,  חשוב מאד להזמין חברה מקצועית בתחום לצורך ההתקנה.

 

מערכת קירור יציבה

מיזוג באמצעות המערכת כולל לא מעט יתרונות ביניהם שליטה מדויקת בטמפרטורות תוך קירור וכן חסכון משמעותי בעלויות של צריכת האנרגיה. יתרון נוסף הוא תחזוקה מועטה. המערכת אידיאלית במיוחד במבנים בהם יש צורך בקירור שטחים נרחבים כמו בתי חולים או קניונים.

 

 טרם ההתקנה יש לערוך תכנון מקדים

בשל העובדה כי מדובר במערכת ייחודית למדי הכוללת כמות גדולה של מים, טרם ההתקנה יש לערוך תכנון מקדים אשר יתבסס על תחקור תנאי השטח תוך למידת המבנה בו מעוניינים להתקין את המערכת. יתרה מכך חשוב ביותר לבצע הערכה של כמויות המים הנדרשות לצורך קירור במערכת מתאימה,  זאת במטרה לאפשר פעילות לאורך זמן רב.  ללא תחקיר מקיף יהיה קשה מאד להתחיל בהתקנת המערכת והתוצאה תהיה בהתאם ולכן אין לוותר על שלב זה.

 את ההתקנה יש לבצע אצל חברה מקצועית

כאמור, ההתקנה נחשבת למשימה מורכת במיוחד ולכן יש להשאירה לידי מומחים בתחום- יש לבחור חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר צוות העובדים בה יבצע את ההתקנה תוך שימוש באמצעים מתקדמים.

 

 

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות: