בשל החום הכבד השורר במדינת ישראל, קיימת היערכות קפדנית במפעלים ומבני תעשייה בכל הקשור לפתרונות קירור. אותן מערכות קירור נקראות בשם צילרים ותפקידן לשמור על טמפרטורת מים.

אילו מרכיבים קיימים?

מערכת קירור מים לתעשייה כוללת לא מעט מרכיבים החל ממפוחים, מדחסים ועד מערכות של בקרה וחשמל. כיום ניתן למצוא לא מעט מערכות קירור מים המתאימות לצרכים שונים

חשיבות בדיקת המערכת

במידה ובחרתם את המערכת המתאימה לצרכים שלכם, הרי חשיבות רבה לבדוק את המערכת על מנת לוודא שהיא ממלאת את התפקיד כראוי. עריכת בדיקה פעם בחצי שנה תוודא כי המערכת עובדת בצורה הטובה ביותר. במהלך הבדיקה נבדקים החלקים השונים כגון תקינות הרכיבים החשמליים ועד לבדיקה של מערכת זרימת הנוזל

פלטק - קירור מים 1

הכל אודות קירור מים

קירור מים לתעשייה פועל לפי עיקרון של הולכת אנרגיה באמצעות מים לצורך חימום או קירור במערכות מיזוג אוויר. המערכת בנויה מקירור מים מרכזי כאשר צנרת מובילה את המים בהתאם לצורך. מזה עשרות שנים, קירור מים לתעשייה נחשב לאחת השיטות היעילות לקירור מים תעשייתי כאשר אחד היתרונות המשמעותיים בא לידי ביטוי בעלות נמוכה וכן בתחזוקה מועטת.

תכנון בהתאם לרמת הקירור הנחוצה

בעת תכנון מערכת קירור מים לתעשייה יש להקפיד על תכנון כך שיתאים לרמת הצריכה הנחוצה, היות וכל חדר דורש רמת קירור אחרת בהתאם למוצרים השונים ולגודל החדר.

5 יתרונות לקירור תעשייתי

מערכת קירור מים כוללת יתרונות רבים אשר נמנה אותם כעת:

  • חסכון בחשמל
  • סירקולציה נכונה של מים
  • חסכון במים
  • שימוש בגז ידידותי לסביבה
  • התאמה של המתקנים לעבודה מאומצת

שליטה מדויקת

יתרון נוסף ומשמעותי למדי זה שליטה מדויקת המאפשרת לווסת את הטמפרטורה תוך קירור ואפשרות לשמור על הטמפרטורה לאורך זמן רב.

תחזוקה מועטה

בשונה ממערכת מים אחרות, המערכת הנ"ל אינה דורשת תחזוקה רבה. מזה שנים רבות אנו מתמחים בהתקנת מערכת קירור מים ברמה מקצועית.

עושים הכל בשבילכם

במידה והנכם זקוקים למערכת קירור למשרד, אנו נעשה הכל עבורכם. חברתנו הינה חברה ותיקה הנותנת מענה מקיף ומקצועי עבור קהל הלקוחות שלה. אנו נסייע לכם בכל בעיה ונבצע התאמה אידיאלית של המערכת העונה על הצרכים שלכם תוך מתן שירות אדיב ומקצועי.

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות: