אודות פלטק - מערכות מיזוג בע"מ

קבלן רשום במשרד הבריאות - מס' ספק: 41905681

לוגו-משרד-הבריאות

ספק רשום במשרד הביטחון - מספר ספק: 11007827

קבלן רשום בהתאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום

התאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום

חברת פלטק מתמחה מזה שנים רבות ביבוא, שירות ואחזקה של במערכות מיזוג אויר וקירור במגוון רחב-היקף של סוגים. כמו כן, פלטק מתמחה בהקמת מערכות קירור ומיזוג למגזר העסקי והתעשייתי. החברה כוללת צוות של טכנאי מזגנים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים בעלי ניסיון, וותק וידע רב בתחום.

חברת פלטק משמשת כיבואן מערכות צ'ילרים לתעשיה של חברת HIdROS Italy בדירוג אנרגטי A+ וכמו כן משמשת כיבואן בלעדי של חברת EkoAir המייצרת מחליפי חום למפעלים לייצור צ'ילרים, משאבות חום ומערכות אקלים ברחבי העולם.

 

שירותי החברה כוללים:

חברת פלטק מיומנת בביצוע תיקון מזגנים ושירותי אחזקה, בין אם למגזר הפרטי ובין אם למגזר העסקי. פלטק מספקת שירותי תיקון ואחזקה למגוון רחב-היקף של מזגנים, כגון מזגנים עיליים, מזגנים ריצפתיים, מזגני מיני מרכזיים ואינוורטרים. כמו כן, פלטק מבצעת תיקוני מזגנים מתוצרתם של מיטב היצרנים.

תיקון מזגנים ושירותי אחזקה לכל סוגי המזגנים

תחום התמחות נוסף של חברת פלטק הוא עיצוב והקמה של מערכות מיזוג אויר ומערכות קירור למגזר העסקי והתעשייתי. חברת פלטק מתכננת ובונה מערכות מיזוג וקירור למגוון גופים, כגון חברות הייטק, חדרי מחשב, מפעלים, מעבדות, מסעדות, חנויות מזון ומרתפי יין. פלטק מציעה מערכות מיזוג אויר מסחריות, כמו יחידות טיפול אוויר, מערכות קירור מבוססות מים, יחידות אחודות (packaged units) ומערכות VRF. עבור מעבדות מציעה פלטק משטחי הקפאה, אמבטיות קירור וחימום, אצבעות קירור וארונות לשמירת אקלים ולחות. מערכות הקירור ומיזוג האוויר של פלטק נבנות בהתאם לצורכי הלקוח ועל פי העדפותיו המדויקות. מעבר לכך, חברת פלטק מבצעת תכנון והקמה של מערכות אוורור, טיהור אוויר, זרועות יניקה ופינוי עשן בשעת חירום, בהתאם לצורך.

חברת פלטק – שירותי מערכות קרור ומיזוג אויר לגופים המובילים במשק

בין הלקוחות הנהנים משירותי התיקון, האחזקה והקמת מערכות מיזוג אויר וקירור של חברת פלטק נמנים גופים וחברות מובילות במשק הישראלי, כגון:

ועוד…

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות: