חברת Feltec מציעה שירות ייחודי של תכנון וייצור מערכות קירור (Chillers), מערכות הקפאה עמוקה (Deep freezers) ומחליפי חום בהתאם לדרישות הלקוח. שירותי החברה מיועדים למגזר העסקי והתעשייתי, וכולל ייעוץ והתאמת מערכות לגופים שונים, עיצוב ובניית מערכות אלו בהתאם לצרכי הלקוח וטיפול בתקלות שונות הנוגעות לתפעול מערכות אלו.

המערכות של Feltec מיועדות לצרכים רבים ומגוונים, החל מצרכים חקלאיים, וכלה בצרכים רפואיים וביטחוניים, כך שבין לקוחותיה של Feltec ישנן מעבדות ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה, כימיה, מכוני מחקר ועוד. למערכות הקירור של Feltec יש יכולת להגיע לטמפרטורות מאוד נמוכות של עד (70 -) מעלות, עובדה ההופכת את Feltec לחברה ייחודית וראשונה בתחומה.

מערכות קירור (Chillers)

מערכות קירור, או בשמן הלועזי Chillers, הן מכונות שמטרתם קירור אוויר או מוצרים באמצעות יצירת טמפרטורה נמוכה מאוד והקפדה על כך שתישאר כזו. הטמפרטורה הנמוכה נוצרת באמצעות סירקולציה של גז (קרר) על בסיס פריאון או גזים אחרים.

השימוש במערכות קירור נפוץ מאוד בקרב המגזר התעשייתי וכולל חדרי קירור לאחסון מזון, רכיבים אלקטרוניים ותרופות, מכולות קירור להובלת מוצרי מזון או חומרים הדורשים טמפרטורה נמוכה וקבועה, ניצול של מערכות קירור לצורך מיזוג מבנים תעשייתיים, קירור מכונות דפוס, צינון ספקי כוח וקירור מכשירי MRI, לייזר, מערכות ריתוך וכדומה, על כן, מערכות קירור אלו משמשות חקלאים, בתי חולים, מעבדות, מפעלי מזון, בתי דפוס, חדרי מחשב ומפעלי היי טק.

לאחרונה, Feltec יצרה chiller, המגיע במגוון גדלים, בין חצי קילוואט ל-5 קילוואט, המאפשר קירור עד לטמפרטורה נמוכה במיוחד של 45- מעלות וזאת תוך 20 דקות בלבד! טמפרטורה נמוכה זו מאפשרת הזרמת נוזל בטמפרטורות קיצוניות. בין השאר, כולל ה-chiller בקר אלקטרוני מתוכנת המאפשר שליטה מרחוק באמצעות מחשב.

מערכות הקפאה עמוקה (Deep freezers)

מערכות הקפאה עמוקה הן מוצר הכרחי בכל מפעל. מערכות אלו שומרות על טריות מוצרים, תקינותם ואיכותם, ואף מונעות התרבות וקיום של חיידקים או התפתחות של חומציות וטעם לוואי. כיום ניתן למצוא מערכות הקפאה עמוקה בכל מפעל לייצור מזון, מערכות אלו משמשות בעיקר לצורך אחסון מוצרי חלב, בשר, ותבלינים.

בין השאר, מערכות הקפאה עמוקה משמשות גם לצורך אחסון פרחים, דגימות מדעיות, חלקיקים מיקרוסקופיים, שבבי מחשב, מבחנות, ובדיקות מעבדה ומנות דם, ועל כן, השימוש במערכות הקפאה עמוקה נפוץ בקרב מסעדות, רשתות שיווק, קונדיטוריות, גלידריות, מעבדות, בתי מרקחת, מפעלי היי טק, מרתפי יין, ובתי מלון.

מחליפי חום (Heat Exchangers)

חברת Feltec מציעה ללקוחותיה מגוון מחליפי חום הנמצאים בשימוש נרחב בקרב מפעליים כימיים, בתי זיקוק, מעבדות רפואיות, מפעלים המייצרים ציוד חשמלי ותחנות כוח. מחליפי חום אלו, הם התקנים המיועדים להעברת חום ממדיום אחד לאחר בצורה יעילה ומהירה, באמצעות מגע ישיר או באופן עקיף.

מחליפי החום של Feltec משמשים לצורך חימום, קירור ומיזוג, והם עשויים נחושת, טיטניום, נירוסטה ו-PVC. בין מחליפי החום אותם מייצרת Feltec, ניתן להשיג מחליפי חום כוח סיאלי, מחליפי חום חבית ומגוון רחב של פלטות הקפאה. את מחליפי החום מייצרת Feltec בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו.

Feltec – תכנון ובניית מערכות מותאמות לדרישות הלקוח

מוצריה של חברת Feltec מתוכננים ומיוצרים בארץ, ולפיכך, מותאמים לאקלים הישראלי וחוסכים ללקוח אלפי שקלים הכרוכים בייבוא מערכות קירור, הקפאה עמוקה ומחליפי חום מחו\"ל. בנוסף, על מנת להתאים ללקוח באופן מדויק את המערכות המתאימות, החברה מעמידה לרשות הלקוח צוות מהנדסים וטכנאים מיומן, אשר יתכנן וייצר מערכות אלו על פי הזמנה אישית המותאמת לצרכיו של הלקוח וכל זאת תוך עד שלושה שבועות מיום ההזמנה.

Feltec – עם הפנים לעתיד

החברה משקיעה בתהליכי פיתוח ודואגת לייצר מגוון רחב של מערכות ייחודיות, שמטרתן ליעל ולשפר את תהליכי הייצור והשיווק בכל חברה, מערכות אלו מעוצבות ומתוכננות, באופן המותאם לדרישות ולצרכים של קהל היעד, תוך מתן תשומת לב לבטיחות, אמינות ורמה ביצועית גבוהה.