חובבי השחייה בניכם שאינם מוותרים על שחייה גם בימי החורף מעוניינים לשחות במים חמים על מנת לא להתקרר. כיום בריכות מציעות פתרונות חימום רבים החל ממחליף חום לבריכה המאפשר לחמם את הבריכה לאורך כל ימות השנה.

מהו מחליף חום?

מחליף חום הינו מכשיר המעביר חום ונמצא בשימוש בתעשייה החל מרדיאטור ועד בריכות שחייה. תפקידו להעביר חום מהמים החמים לאוויר.

הדרך הטובה לחימום הבריכה

אחת הדרכים לחמם את הבריכה בעונת החורף היא באמצעות מחליף חום. באמצעות מחליף חום ניתן לא לוותר על השחייה במהלך ימי החורף.

כיצד מבוצעת פעולת החימום

גם אתם מוצאים את עצמכם  מגיעים לבריכה ונהנים ממים חמים? הנה כמה פרטים אודות מחליף חום המספק מים חמים גם בימי החורף. אותו מכשיר מעביר את החום למים באמצעות מערכת במעגל סגור. אחת הנקודות החשובות ביותר שבעלי בריכות צריכים להביא בחשבון בעת רכישת מחליף חום היא בידוד הדפנות וכיסוי תרמי. ללא בידוד הדפנות וכיסוי תרמי, היעילות של פעולת החימום תפחת.

אילו סוגי מחליפים ניתן למצוא

כיום ניתן למצוא שני מחליפים עיקריים: מחליף המופעל באמצעות אוויר ושמן ומחליף המופעל באמצעות מים ושמן. מחליף מהסוג הראשון ניתן למצוא במידות שונות ועם יכולת ספיקה משתנה. יש לציין כי המחליפים נמדדים בהתאם לסילוק החום, כאשר  הסוג השני נמדד על ידי ספיקה של ליטר לדקה ועל פי כוח סוס.

פרמטרים לרכישת מחליף חום איכותי

בבואכם לחפש אחר מחליף חום איכותי, יש חשיבות רבה לבחור ספק מקצועי העובד עם סוגי הציוד הקיימים בשוק החל ממצברים ועד מנועים. אותו ספק יעניק לכם סיוע בבחירת הציוד המתאים. אחת השאלות המלוות רוכשים של המכשיר היא השאלה היכן לרכוש את המכשיר- האם מחברה מוכרת בשוק או שמא מחברה פחות מוכרת. ניתן לענות על כך כי קיימים יתרונות וחסרונות לבחירות אך אין ספק כי בחירת מותג תסייע לדעת כי רכשתם מכשיר ששמו הולך לפניו.

כיצד תבחרו את החברה הנכונה לכם?

כיום קיימות לא מעט חברות המציעות את המכשיר אך מעל לכולן עולה השאלה כיצד לבחור את החברה המוכרת את המכשיר הטוב ביותר? לצורך כך חשוב להבחין במספר פרמטרים:

  • אמינות: יש חשיבות רבה לבחור חברה אמינה בתחום. אחרי הכל לא הייתם מעוניינים לגלות כי החברה אשר מכרה לכם ציוד הינה חברה לא אמינה במיוחד.
  • מקצועיות: יש לכם שאלות? חשוב מאד לבחור חברה אשר מעסיקה צוות מקצועי. העסקת צוות מקצועי תאפשר לכם לדעת כי מדובר בחברה אשר מספקת מענה רחב לקהל הלקוחות.
  • ניסיון: חברה בעלת ניסיון הינה חברה אשר מאפשרת לכם לרכוש מכשיר ולדעת כי יש מי שיעניק לכם טיפול בעת הצורך.

התייעצות עם בעלי מקצוע

לא מצליחים לבחור? במקרה בו אתם לא מצליחים לבחור, הרי אחת השיטות היא להתייעץ עם בעלי מקצוע בתחום. התייעצות עם בעלי מקצוע תענה לכם על כל השאלות וכך תוכלו להיות רגועים ולדעת כי בחרתם את הטוב ביותר. במידה והנכם מתלבטים באשר להתייעצות, כדאי לבקש עצה מבעלי מקצוע בעלי ותק רב בתחום כאלה שכבר ראו מכשירים שונים.

צרו איתנו קשר

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה.

ניתן לפנות אלינו בכל אחת מהדרכים הבאות: